PODMÍNKY POUŽÍVÁNÍ PLATEBNÍ BRÁNY

 

1. Co je ePlatba+?

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající vydává dárkový poukaz ihned po přijetí potvrzení o úhradě.

 

2. Zásady bezpečnosti používání systému a informace o jeho zabezpečení

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 

3. Převod peněz

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.,na jejíž účet prostředky přicházejí a následně jsou dále převedeny předmětnému obchodníkovi, u kterého došlo k zakoupení dárkového poukazu.

 

4. Souhlas kupujícího se zpracováním kontaktních údajů

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.